Lokata rekomendacyjna w Banku BPH

Nowe stawki oprocentowania depozytów dla Klientów indywidualnych. 17 listopada br. Bank BPH wprowadza do oferty dla Klientów indywidualnych nową, wyjątkowo atrakcyjną ofertę depozytową - Lokatę rekomendacyjną. Jednocześnie Bank podwyższa oprocentowanie standardowych lokat terminowych dla Klientów indywidualnych. 

Lokata rekomendacyjna to propozycja zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych Klientów indywidualnych Banku. Jedynym warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania jest założenie lokaty na termin 3, 6 lub 12 miesięcy oraz zarekomendowanie lokaty na ten sam termin przyjacielowi lub znajomemu, który nie korzysta jeszcze z usług Banku BPH. Bank nie wymaga założenia rachunku bieżącego. Lokata rekomendacyjna jest wolna od ograniczeń dla kwot maksymalnych lokowanych przez Rekomendującego (Osoba Polecająca) i Rekomendowanego (Osoba Polecana). 

Rekomendacja pozwala na uzyskanie dodatkowego oprocentowania na założonej lokacie aż o 2 pkt. procentowe więcej w porównaniu do stawki podstawowej, zarówno dla Rekomendowanego, jak i Rekomendującego. 

W praktyce oznacza to, że obecny Klient Banku BPH posiadający lokatę 12-miesięczną o oprocentowaniu 8%, który zarekomenduje lokatę na ten sam okres drugiej osobie, uzyska na swojej lokacie od momentu założenia lokaty przez Rekomendowanego aż 10% w skali roku. Lokata Rekomendowanego będzie w tej sytuacji oprocentowana na 10% przez całe 12 miesięcy. 


Stawki oprocentowania, które oferuje Bank BPH w ramach Lokaty rekomendacyjnej, wynoszą:

  • 3 miesiące 7% + 2% = 9% w skali roku
  • 6 miesięcy 7,5% + 2% = 9,5% w skali roku
  • 12 miesięcy 8% + 2% = 10% w skali roku 


Lokatę rekomendacyjną wyróżniają, oprócz najwyższego na rynku oprocentowania:

  • brak obowiązku posiadania konta w Banku BPH - można założyć samą lokatę,
  • brak maksymalnej kwoty dla lokaty,
  • wybór dogodnego dla Klienta spośród trzech terminów lokat - na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Warunkiem otrzymania wyższego oprocentowania jest okazanie Certyfikatu Rekomendacyjnego w Oddziale Banku przez Rekomendowanego oraz założenie przez niego lokaty terminowej na kwotę nie mniejszą niż 10 000 zł na identyczny okres, jak okres lokaty wskazanej w Certyfikacie. Certyfikat Rekomendacyjny wraz z Regulaminem promocji dostępny jest w Oddziałach oraz na stronie internetowej Banku www.bph.pl. Standardowe lokaty terminowe - podwyższenie oprocentowania 

Jednocześnie dla wszystkich Klientów indywidualnych Banku dostępne są standardowe lokaty terminowe o nowych, atrakcyjnych stawkach oprocentowania: 

1 miesiąc 5,1%
3 miesiące 7%
6 miesięcy 7,5%
12 miesięcy 8%
24 miesiące 8%
36 miesięcy 8%

Żródło: Bank BPH - www.bph.pl

Udostępnij artykuł:

Najnowsze artykuły:

OFERTY BANKÓW I INSTYTUCJI FINANSOWYCH

W naszym serwisie znajdziesz oferty najpopularniejszych banków i instytucji finansowych w Polsce.

OFERTY BANKÓW I INSTYTUCJI FINANSOWYCH

W naszym serwisie znajdziesz oferty najpopularniejszych banków i instytucji finansowych w Polsce.