pko-sa

Firmy i instytucje finansowe

Firmy i instytucje finansowe Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.


Pko saADVISER CENTRUM FINANSOWE


Św. Józefa 14
87-100 Toruń

ADVISER CENTRUM FINANSOWE to firma świadcząca usługi doradztwa kredytowego.

Nasze usługi są bezpłatne i niezobowiązujące.

Mamy podpisane umowy z wieloma bankami. W naszym biurze przedstawimy Państwu najkorzystniejsze oferty w pełni dopasowane do Państwa potrzeb i sytuacji.

W naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne, samochodowe, gotówkowe oraz pożyczki hipoteczne na dowolny cel.

Jeśli przytłaczają Państwa raty wielu kredytów, to pomożemy rozwiązać problem i skonsolidować Państwa zobowiązania. Zastąpimy kilka rat jedną niższą.

kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, pożyczka, 20 000 na dowód, 20 tyś. na dowód, samochodowy, kredyt, pożyczka hipoteczna, doradcy finansowi, kredytowi, pośrednictwo kredytowe, finansowe, pko

eService


Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

Informacje ogólne

eService S.A. zajmuje się obsługą i rozliczeniem transakcji płatniczych w punktach handlowo – usługowych.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych modeli terminali POS oraz oferowaniu szerokiego wachlarza rozwiązań telekomunikacyjnych, usługi świadczone przez Spółkę są najbardziej zaawansowane technologicznie wśród oferowanych na polskim rynku.

eService S.A. oferuje:

- Obsługę transakcji dokonywanych kartami płatniczymi
- Instalację terminali POS
- telePOMPKĘ
- Program lojalnościowy
- Cash back
- Karty podarunkowe
- Wypłatę gotówki w Agencjach PKO BP
-Usługi dodatkowe:
Logo
Napiwki
Logowanie kasjerów
Kalkulator
Tytuł płatnościDlaczego warto współpracować z eService SA?

- Szybko rozliczamy należności, zapłata za transakcje kartowe znajduje się na koncie Klienta następnego dnia roboczego po otrzymaniu przez eService plików z terminala POS.

- Zapewniamy nowoczesne urządzenia i rozwiązania systemowe zapewniające bezawaryjne i ciągłe działanie – posiadamy informatyczne Centrum Zapasowe.

- Dopasowujemy model łączności do potrzeb klienta.

- Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji, weryfikację PINową i obsługę kart z mikroprocesorem.

- Błyskawicznie reagujemy na potrzeby Klientów - posiadamy sieć 130 Przedstawicieli Handlowych działających na terenie całego kraju oraz całodobowe Centrum Obsługi Akceptanta.

eservice, warszawa

Va Banque


Wielopole 13
31-072 Kraków

Szanowni Państwo, niniejszym jako właściciel serdecznie Państwa witam na stronie naszego Kantoru Wymiany Walut "Va Banque".

Kantor ma swoją siedzibę w Krakowie na ulicy Wielopole 13 pomiędzy Bankiem PKO BP a Hotelem Holiday Inn, jak sama nazwa wskazuje Kantor zajmuje się obsługą transakcji finansowych polegających na skupie oraz sprzedaży wartości dewizowych.

Nasza obsługa jest bardzo profesjonalna, z należytą starannością podchodzi do świadczonych usług czego efektem jest duża grupa stale współpracujących klientów, gwarantujemy bezpieczeństwo, uczciwość oraz prywatność przy większych transakcjach w osobnym pomieszczeniu.

Swoją Ofertę w dziedzinie stałej współpracy kierujemy do biznesmenów oraz przedsiębiorców zainteresowanych minimalizacją strat z tytułu różnic kursowych. Zapraszamy również osoby i instytucje chcące w jak najkorzystniejszych cenach dokonać wymiany walut, w tym turystów.

Swoim klientom proponujemy i gwarantujemy zawsze dobre ceny i wysoką jakość usług niezależnie od wysokości transakcji i czasu jej przeprowadzenia.

W naszym Kantorze istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku zakupów, jak i sprzedaży większej ilości wartości dewizowych.

Pozdrawiam Państwa Serdecznie Edward Gęsicki

kantor, wymiany walut, kantor kraków, kraków, money, exchange, wechselstube, cracow, wielopole, bureau, change, cracovie

Credit Suisse Asset Management


Grójecka 5
02-019 Warszawa

Informacja o firmie

Credit Suisse Asset Management (Polska) S.A. wykonuje usługi zarządzania portfelem maklerskich instrumentów finansowych na zlecenie i profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego. Spółka prowadzi działalność maklerską na mocy zezwolenia udzielonego przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Spółka działa na polskim rynku od końca roku 1996. Jesteśmy jedną ze spółek typu asset management o najdłuższej historii działania i ogromnym doświadczeniu na rynku polskim. Do naszych Klientów należą towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, organizacje typu non-profit, jak również inwestorzy indywidualni.

Doradcy inwestycyjni Credit Suisse Asset Management w Polsce zarządzają aktywami Funduszy Inwestycyjnych oferowanych przez PKO TFI S.A. oraz TFI SKOK S.A.

Na dzień 31 grudnia 2008 roku Credit Suisse Asset Management (Polska) S.A. zarządzało aktywami o łącznej wartości ponad 9,4 miliarda złotych, co daje jej czołowe miejsce wśród największych tego typu firm na rynku polskim.

portfel papierów wartościowych, Credit Suisse Asset Management

BDF - Biuro Doradztwa Finansowego


Słowackiego 15C
19-300 Ełk

Witamy

Biuro doradztwa finansowego mająca swoją centralę w Ełku od lat zajmuje się sektorem usług finansowych oraz usług doradztwa kredytowego.

Współpracujemy z wieloma czołowymi bankami i podmiotami z sektora finansowego. Świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego (kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, leasing).

Wiedza i doświadczenie

Dzięki naszej wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie praktycznie każdemu Klientowi zaoferować produkt finansowy odpowiedni do jego potrzeb i możliwości. Nasza dewiza to UCZCIWOŚĆ i KOMPETENCJA. Klient korzystając z naszej oferty wie, że trafił do dobrej firmy. Trafił do firmy "Biuro Doradztwa Finansowego".

kredyt, kredyty, gotówka, pożyczka, hipoteczny, kredyt hipoteczny, refinansowy, doradztwo finansowe, mbank, millenium, multibank, bre, pko bp, pko sa, eurobank

Dom Maklerski PKO BP


Puławska 15
02-515 Warszawa

Aby korzystać z możliwości pomnażania oszczędności na rynku kapitałowym niezbędne jest posiadanie rachunku inwestycyjnego, składającego się z rachunku papierów wartościowych na którym ewidencjonowane są wszystkie transakcje zawierane przez inwestora oraz rachunku pieniężnego, za pomocą którego realizowane są wszelkie dyspozycje pieniężne związane z obrotem papierami wartościowymi i prawami pochodnymi.

Rachunek inwestycyjny otwierany jest bezpłatnie po podpisaniu Umowy o świadczenie usług brokerskich.

Podpisanie Umowy z Domem Maklerskim PKO BP stwarza możliwość jednoczesnego dostępu do:

- Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) która umożliwia inwestowanie w akcje, obligacje, kontrakty terminowe, opcje, warranty, certyfikaty inwestycyjne
- Centralnej Tabeli Ofert (CeTO) akcji i obligacji
- Warszawskiej Giełdzie Towarowej (WGT S.A.), na której klient inwestuje w kontrakty terminowe

Szeroki wachlarz instrumentów dostępnych na rynkach kapitałowych począwszy od akcji, poprzez obligacje oraz instrumenty pochodne pozwala każdemu inwestorowi na optymalny wybór inwestycji w zależności od indywidualnego doświadczenia, horyzontu inwestycyjnego oraz poziomu akceptowanego ryzyka.

Obsługa Inwestorów prowadzona jest:

- w Punktach Obsługi Klientów (POK)
- telefonicznie
- przez internet z wykorzystaniem aplikacji Supermakler

Aby zapewnić jak najlepsze warunki obsługi Dom Maklerski PKO BP oferuje szereg usług dodatkowych, takich jak:

- kredyt na zakup papierów wartościowych oraz krótkoterminowy udzielany na okres nie dłuższy niż 3 dni - kredyt z odroczonym terminem płatności
- zlecenia do dyspozycji maklera (DDM)
- transakcje pakietowe
- bezpośredni dostęp do serwisów informacyjnych
- indywidualną opiekę maklera

Giełdy Papierów Wartościowych, kredyt, transakcje pakietowe, Kredyty, Fundusze, Doradztwo

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna


Puławska 15
02-515 Warszawa

PKO Bank Polski jest największym, a zarazem jednym z najstarszych polskich banków. Prestiż marki budowany był przez wiele dziesięcioleci, a z usług Banku skorzystało już kilka pokoleń Polaków.

Oferta usług Banku jest stale dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Chociaż konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo silna, Bank od lat pozostaje liderem - zarówno pod względem osiągnięć na polu działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. Pozycję tę umacnia największa sieć sprzedaży. Jednocześnie Bank rozwija alternatywne kanały dystrybucji: instaluje nowe bankomaty i uruchamia kolejne terminale. Klienci mogą korzystać z usług bankowości elektronicznej, oferowanych pod marką iPKO.

PKO Bank Polski jest liderem wśród banków świadczących usługi klientom detalicznym:

* prowadzi najwięcej depozytów oraz rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych,
* zajmuje również pierwszą pozycję pod względem liczby wydawanych kart bankowych.

Oprócz tego Bank jest ważnym partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Ma też znaczący udział w rynku usług oferowanych gminom, powiatom i województwom. Jest również najbardziej liczącym się organizatorem emisji obligacji komunalnych.

Grupa PKO Banku Polskiego, poza działalnością ściśle bankową, świadczy usługi specjalistyczne oraz zajmuje się sprzedażą:

* rozmaitych produktów finansowych (takich jak fundusze emerytalne),
* produktów leasingowych,
* jednostek funduszy inwestycyjnych
* elektronicznych usług płatniczych.

Tym samym PKO Bank Polski wraz z jednostkami zależnymi zapewnia kompleksową ofertę produktów i usług finansowych.

bank, rachunek, konto, oprocentowanie, opłaty, prowizje, oddziały, ekspozytury, placówka, pko, bank, polski, kasa, inteligo, kursy

Forum finansowe

Szukasz porady w sprawie kredytu, lokaty czy leasingu? Zajrzyj na forum kredytGo.pl i zadaj pytanie lub znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

» Przejdź do forum
Słownik finansowy

Specjalnie dla użytkowników kredytGO.pl przygotowaliśmy słownik finansowy. Już teraz możesz sprawdzić znaczenia pojęć finansowych, których nie znasz.

» Zobacz
Firmy i instytucje finansowe

Jeśli szukasz firmy lub instytucji finansowej sprawdź w naszej bazie.

» Szukaj

Jeśli pracujesz lub jesteś właścicielem firmy zajmującej się finansami możesz bezpłatnie dodać się do naszej bazy.

» Dodaj firmę
Kursy walut


BIK

W naszym serwisie znajdziesz oferty następujących banków i instytucji finansowych:

 • Alior Bank
 • BPH Bank
 • BNP Paribas
 • ING Bank
 • Millennium Bank
 • BRE Leasing
 • Beskidzki Dom Maklerski
 • Citi Handlowy
 • Diners Club International
 • Dom Bank
 • Dominet Bank
 • Eratia
 • Eurobank
 • Expander
 • FactorinBank
 • GE Money Bank
 • Getin Bank
 • GoldenEgg
 • Gold Finance
 • Inteligo
 • Lukas Bank
 • mBank
 • Money Expert
 • MultiBank
 • Noble Bank
 • Nova Finance
 • Open Finance
 • PKOBP
 • Powszechny Dom Kredytowy
 • Provident
 • Santander Consumer Bank
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank direct
 • Kokos.pl
 • Finance Center
Działalność portalu finansowego KredytGo.pl oparta na współpracy z najlepszymi doradcami kredytowymi, oferuje najnowsze i najciekawsze oferty online banków i instytucji finansowych. Oferty, zebrane w jednym miejscu pozwalają Ci na szybki i trafny wybór produktu finansowego. Kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy czy może kredyt gotówkowy? W KredytGo.pl oprócz tych najpopularniejszych kredytów znajdziesz również: kredyt refinansowy, konsolidacyjny, odnawialny. Jeśli chcesz oszczędzać lub inwestować w kredytGo.pl znajdziesz szeroką doradztwa finansowego, pomocnego w wyborze oferty rachunków i funduszy inwestycyjnych, lokat czy kont osobistych. Przedsiębiorcom natomiast, serwis przygotował specjalne oferty kredytów i kart kredytowych dla firm, rachunków firmowych oraz leasingu i faktoringu. Sprawdź również ofertę naszego partnera Internetowego Domu Kredytowego - KredytHouse.pl oraz serwis www z porównaniami produktów finansowych 7kredyt.pl.

O serwisie Forum finansowe Reklama Mapa serwisu Napisz do nas

Copyright by kredytgo.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.