G&G Consulting Sp. z .o.o.


Kaprów 19/13
80-316 Kraków
Telefon +4858/6604785,
Fax (485) 866-19-33
Firmę G&G Consulting Sp. z o.o. tworzą doświadczeni i ambitni ludzie, wieloletni liderzy działów personalnych oraz konsultanci firm doradczych i rekrutacyjnych. Atutem naszych konsultantów jest praktyka, jaką posiadają ze swojej dotychczasowej pracy zawodowej w firmach o uznanej pozycji na rynku, poparta gruntowną i ustawicznie uzupełnianą wiedzą teoretyczną. O wyjątkowości firmy - oprócz profesjonalistów w niej zatrudnionych - świadczy dwojaka oferta skierowana do: - małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu doradztwa organizacyjnego, prowadzenia księgowości, administracji kadr i płac, - średnich i dużych przedsiębiorstw z zakresu doradztwa finansowego i personalnego, rekrutacji kadr, również executives search. Mając doświadczonych pracowników - konsultantów z różnych dziedzin zarządzania i administracji jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Naszym celem nadrzędnym jest pełna satysfakcja naszych klientów z usług, jakie świadczymy o najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest uzyskanie Certyfikatów wystawionych przez Ministra Gospodarki i Pracy.

G&G Consulting Sp. z o.o, konsultanci firm doradczych, xecutives search, doradztwo finansowe i personalne

Najnowsze artykuły:

OFERTY BANKÓW I INSTYTUCJI FINANSOWYCH

W naszym serwisie znajdziesz oferty najpopularniejszych banków i instytucji finansowych w Polsce.

OFERTY BANKÓW I INSTYTUCJI FINANSOWYCH

W naszym serwisie znajdziesz oferty najpopularniejszych banków i instytucji finansowych w Polsce.
Doradca KredytGO

DLACZEGO KredytGO?

Działalność portalu finansowego KredytGo.pl oparta na współpracy z najlepszymi doradcami kredytowymi, oferuje najnowsze i najciekawsze oferty online banków i instytucji finansowych.
 
Oferty, zebrane w jednym miejscu pozwalają Ci na szybki i trafny wybór produktu finansowego. Kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny czy może kredyt gotówkowy lub pożyczka chwilówka? W KredytGo.pl oprócz tych najpopularniejszych kredytów znajdziesz również: kredyt refinansowy, odnawialny. Jeśli chcesz oszczędzać lub inwestować w kredytGo.pl znajdziesz szeroką ofertę doradztwa finansowego, pomocnego w wyborze oferty rachunków i funduszy inwestycyjnych, lokat czy kont osobistych.
Przedsiębiorcom natomiast, serwis przygotował specjalne oferty kredytów i kart kredytowych dla firm, rachunków firmowych oraz leasingu i faktoringu.

Sprawdź również ofertę naszego partnera Internetowego Domu Kredytowego - KredytHouse.pl oraz serwis www z porównaniami produktów finansowych 7kredyt.pl.