Wynik wyszukiwania dla hasła:

COMMERCIAL

Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.

ING Commercial Finance Polska S.A.


Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
Oferta W ING Commercial Finance Polska S.A. tworzymy produkty dla najbardziej wymagających. Dopasowujemy produkty do zmieniających się potrzeb tak, aby osiągali Państwo maksimum satysfakcji ze współpracy z nami. Nasze oferta jest przygotowywana indywidualnie dla każdego Klienta, a jej ostateczny kształt zależy od wielu czynników. Trzeba pamiętać, że na cenę usługi faktoringowej wpływają takie elementy jak: - wartość oraz ilość nabywanych faktur, - okres finansowania faktur, - poziom przejmowanego ryzyka, - pracochłonność obsługi, - ryzyko transakcji handlowych. Z tych względów wiele elementów produktu, poczynając od ceny, a kończąc na konstrukcji danego produktu, ustalamy na podstawie negocjacji z Klientem.

ING, Commercial, Finance, Polska, S.A.

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon