Wynik wyszukiwania dla hasła:

DUE DILLIGENCE

Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.

Dariusz Zywert Doradca Podatkowy


Lotnicza 1
60-421 Poznań
Zakres świadczonych usług: - doradztwo podatkowe - księgowość - obsługa płac i rozliczeń ZUS - reprezentacja przed organami podatkowymi - rejestracja działalności

doradztwo podatkowe, księgowość, biuro rachunkowe, płace, kadry, due dilligence, rejestracja działalności, doradca podatkowy, consulting, podatki, Poznań

IQ Advisors Sp. z o.o.


Zwycięzców 28 / 18
03-938 Warszawa
Doradztwo transakcyjne Nasz zespół brał udział w przeprowadzeniu wielu transakcji na rynku kapitałowym, dzięki czemu możemy służyć naszym Klientom szerokim doświadczeniem w tym zakresie. Oferujemy usługi doradcze obejmujące: - fuzje i przejęcia, w tym poszukiwanie inwestorów strategicznych oraz wyszukiwanie spółek do przejęcia, - due dilligence, analizy i wyceny spółek oraz innych aktywów, - wykupy menedżerskie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

IQ Advisors, doradztwo finansowe, Doradztwo transakcyjne, due dilligence, analizy, wykupy menedżerskie

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon