Wynik wyszukiwania dla hasła:

EMERYTALNE

Europartner


Luboszycka 36
45-020 Opole
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. Działając od 1999 roku zdobyliśmy sobie uznanie na rynku profesjonalnego doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego. Osiągnęliśmy to, z jednej strony, poprzez staranny dobór partnerów handlowych z sektora finansowego, a z drugiej strony, poprzez kierowanie się w naszej pracy fachowością, rzetelnością, sumiennością oraz spełniając surowe kryteria etyczne. Firma zawiera trwałe formy współpracy ze wszystkimi osobami pragnącymi zdobyć i wykonywać atrakcyjny zawód doradcy finansowo-ubezpieczeniowego. Dbałość o swoich współpracowników, powoduje że z każdym dniem umacnia się pozycja naszej firmy na rynku a współpracownicy zyskują bezpieczeństwo swojego zawodu, mają zagwarantowane terminowe rozliczenia finansowe, wiele dodatkowych środków motywacji oraz indywidualny system wynagradzania. Ponadto organizujemy w ramach firmy szereg szkoleń, seminariów dotyczących sposobów zatrudniania nowych współpracowników, metod ich prowadzenia i umiejętności motywowania. Strategia firmy opiera się na współpracy i dotyczy merytorycznej pomocy w rozwijaniu indywidualnych sieci sprzedaży otaczaniu opieką poszczególnych struktur oraz integracji środowiskowej i konsolidacji wszystkich jej współpracowników. Dnia 10 czerwca 1999 roku firma Europartner Sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejesterze Sądowym pod nr 50132. W sierpniu 2003 roku firma otrzymała honorowy tytuł Partnera Strategicznego Generali.

europartner, ep, doradztwo, finansowe, finanase, fundusze, ofe, ike, indywidualne, konta, emerytalne, ubezpieczenia, majątkowe, na, życie

Aurea Partners Sp. z o.o.


Dekabrystów 41 IXp lok. 9
42-200 Częstochowa
Szanowni Państwo Inwestowanie jest procesem. Podjęcie trafnej decyzji, jest dopiero pierwszym jego etapem. Wyszukanie dobrego rozwiązania w gąszczu ofert, dokładne sprawdzenie i dopasowanie go do własnych potrzeb, bywa dużym wyzwaniem. Wielu naszych klientów nie ma czasu aby dokładnie śledzić rynek. Zajęci swoją pracą poszukują Doradcy który nie tylko przygotuje dla nich rozwiązanie uszyte na miarę, ale będzie na bieżąco kontrolował stan inwestycji. Aurea Partners powstała po to, aby osoby, które nie mają wiele czasu, mogły wykorzystywać najbardziej zawansowane rozwiązania dostępne na rynku finansowym. Wielu naszych klientów przed spotkaniem z doradcą, nawet nie spodziewało się, jak bardzo możemy im pomóc. Przekonani, że nie mają czasu na spotkanie albo, że takie usługi są tylko dla najbogatszych, nawet nie myśleli o poszukiwaniu doradcy. Niektórzy byli zrażeni, gdyż kiedyś mieli negatywne doświadczenia z osobami które tylko podawały się za doradców. Tacy klienci, najbardziej doceniają komfort współpracy, profesjonalizm oraz jakość przygotowanych przez nas rozwiązań. Niezależnie czy mają Państwo kapitał i chcą go pomnożyć, czy też dopiero staracie się go zgromadzić. Szukają Państwo kredytu mieszkaniowego albo chcą zapewnić swoim dzieciom dobry start w życiu.

Aurea Partners Sp. z o.o., kredyty, inwestycje, programy emerytalne

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon