Wynik wyszukiwania dla hasła:

FINANSOWANIE INWESTYCJI

Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.

Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o.


Kolejowa 8
58-100 Świdnica
Doradztwo Ekonomiczno Finansowe Eksperci firmy Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży usług konsultingowych. Od początku istnienia firma zajmowała się doradztwem w wyborze źródeł finansowania inwestycji, pozyskiwaniem funduszy unijnych oraz kompleksową obsługą projektów inwestycyjnych. Do 2000 roku firma pomagała w otwieraniu nowych działalności, doradzała przy projektach inwestycyjnych dla firm głównie z branży produkcyjnej i gastronomiczno - hotelarskiej oraz zajmowała się pośrednictwem finansowym na rzecz banków i firm leasingowych. Jako pierwsza prywatna firma doradczo-finansowa na terenie dawnego woj. wałbrzyskiego na trwale wpisała się w historię powstania wielu firm na terenie obecnego woj. dolnośląskiego. Od roku 2000 zakres działalności został rozszerzony o: doradztwo związane z zarządzaniem i rozwojem firm, doradztwo prawno-podatkowe, opracowywanie programów naprawczych i restrukturyzacyjne dla firm i banków. Firma uczestniczyła w opracowaniu między innymi następujących projektów: zakup, remont i uruchomienie kompleksu po byłym prewentorium w Bielawie na wartość 5,5 mln zł; Finansowanie budowy od podstaw fabryki armatury wodnej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Dzierżoniowie na wartość 4 mln zł; Restrukturyzacja przedsiębiorstwa w skład którego wchodziły cztery firmy zatrudniające powyżej stu osób z branży produkcyjno-odlewniczej; Budowa fabryki pieczarek na wartość 12 mln zł - szukanie źródeł finansowania; Program naprawczy i restrukturyzacja kredytu dla firmy poligraficznej; Budowa linii energetycznej dla spółki córki firmy Kogeneracja z Wrocławia - wartość inwestycji 12 mln zł - szukanie źródeł finansowania; Doradztwo w zakresie inwestycji i finansowania rozwoju hurtowni napojów i alkoholi o obrocie 130 mln zł rocznie. Firma jest członkiem Sudeckiej Izby przemysłowo Handlowej w Świdnicy. Posiada akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego do obsługi programów PHARE oraz SPO-WKP. Działamy w strukturach Grupy CFL zrzeszającej bezpośrednich przedstawicieli banków, firm leasingowych i ubezpieczeniowych, co zapewnia naszym Klientom obiektywne doradztwo i wybór najlepszej oferty rynkowej. Zatrudniani przez firmę specjaliści uczestniczyli w opiniowaniu i tworzeniu Narodowego Programu Rozwoju oraz Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

finansowanie inwestycji, dotacje, szkolenia, biznes plany, konsulting, analizy finansowe, leasing, kredyty, kredyt, biznes plan, def

Biuro Konsultingowe Maciej Kwieciński


Polna 40 lok. 403
00-635 Warszawa
Prowadzę doradztwo gospodarcze w zakresie zarządzania różnymi podmiotami gospodarczymi, w szczególności: - zakładanie nowych firm (w tym przygotowanie wniosków do KRS) - doradztwo w zakresie obrotu wierzytelnościami i ściąganiu należności - likwidacja spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów - zarządzanie firmami - planowanie i realizacja inwestycji - przygotowywanie wniosków o upadłość - doradztwo podatkowe Firma istnieje od 1992 roku.

wnioski do NFOŚiGW, NFOŚiGW, pożyczki, dotacje, ochrona środowiska, doradztwo gospodarcze, Kwieciński

Axperia Sp. z o.o.


Niepodległości 124
02-577 Warszawa
Wizja powstania firmy pojawiła się po raz pierwszy na początku obecnego wieku. Wówczas to główni udziałowcy rozpoczęli działalność w formie spółki prawa handlowego proponując głównie osobom prywatnym najprostsze rozwiązania finansowe, bazujące na produktach kredytowych oraz inwestycyjnych dostarczanych przez kilka wiodących instytucji finansowych. Pomagaliśmy z pasją realizować plany naszych Klientów, dobierając odpowiedni kredyt mieszkaniowy, a także rekomendując bezpieczne i efektywne rozwiązania inwestycyjne. Lata 2005 - 2007 przyniosły kolejne zmiany - między innymi stworzyliśmy dział oferujący koncepcje finansowe dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Dzięki rozszerzeniu oferty staliśmy się uniwersalną firmą doradczą proponującą szereg rozwiązań z zakresu finansowania jak i inwestowania nadwyżek finansowych przez Klientów biznesowych i indywidualnych. Dzisiaj nasze przedsiębiorstwo to firma świadcząca innowacyjne usługi doradcze tworzone w oparciu o produkty finansowe dostarczane przez najbardziej uznane instytucje finansowe Europy.

finansowanie firm, finansowanie inwestycji, kredyty Warszawa, kredyty dla firm, pożyczki Warszawa

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon