Wynik wyszukiwania dla hasła:

USłUGI DORADCZE

Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.

BPG Polska Audyt Sp. z o. o.


Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Pragniemy przybliżyć Państwu Grupę BPG i przedstawić obszary możliwej współpracy w Polsce i na świecie. Grupa BPG specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz w doradztwie dla spółek i osób fizycznych w szczególności z zakresu prawa podatkowego, bilansowego oraz finansów. BPG Polska sp. z o.o., współpracując z Grupą BPG w Niemczech i międzynarodową siecią spółek doradczych i audytorskich Kreston International, zapewnia kompleksową obsługę i wsparcie przy wypracowywaniu optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Atutem naszej grupy jest profesjonalizm pracowników merytorycznych a także ich indywidualne i pełne zaangażowania podejście do problemów Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług Grupy BPG.

BPG, Kreston Iternational, Audyt, doradztwo, prawo podtkowe, usługi doradcze, badanie sprawozdań finansowych, usługowe prowadzenie ksiąg, business consulting, doradztwo podatkowe, Brejżek, Subzda, Radzio, Polska, Warszawa

Biuro Maklerskie Banku BGŻ


Żurawia 6/12
00-503 Warszawa
Oferta Biura Maklerskiego Banku BGŻ skierowana do inwestorów obejmuje: - prowadzenie rachunku papierów wartościowych i rachunku pieniężnego, - obsługę na rynku pierwotnym, - obsługę na rynku wtórnym, - usługi doradcze, - kredyt na zakup papierów wartościowych, - obrót obligacjami Skarbu Państwa, - dystrybucję jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

Biuro Maklerskie Banku BGŻ, papiery wartościowe, rachunek pieniężny, rynek pierwotny, rynek wtórny, usługi doradcze, zakup papierów wartościowych, Skarb Państwa

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon