Wynik wyszukiwania dla hasła:

WNIOSKI KREDYTOWE

BCH Gwarancja


Szeherezady 27
60-195 Poznań
Pomagamy wypełniac wnioski kredytowe, przeprowadzać analizy finansowe, tworzyć biznes plany w celu uzyskania kredytów inwestycyjnych. Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

wnioski kredytowe, consulting, doradztwo, fundusze europejskie

BDE


Staffa 20F
44-274 Rybnik
Oferujemy naszym klientom przygotowanie analiz opłacalności ekonomicznej projektów inwestycyjnych pod kątem sporządzania wniosków kredytowych i wniosków o dofinansowanie. Sporządzamy plany biznesu, plany przepływów finansowych, prognozy bilansów i rachunków wyników zgodnie z wymaganiami poszczególnych banków lub innych instytucji finansujących. W połączeniu z usługami audytu energetycznego i pracami projektowymi dajemy naszym klientom komplet dokumentów koniecznych do ubiegania się o dofinansowanie inwestycji lub o kredyt bankowy. W zakresie naszych usług jest także przygotowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dla podmiotów zobowiązanych do postępowania zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych. Dla małych i średnich przedsiębiorców oferujemy także kompleksową analizę działalności firmy dla potrzeb oszacowania wiarygodności kredytowej.

usługi biura rachunkowego, usługi projektowe, audyty energetyczne, doradztwo inwestycyjne, wnioski kredytowe, wzory wniosków kredytowych, zlecenie, przydatne linki

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon