Wynik wyszukiwania dla hasła:

XECUTIVES SEARCH

Witaj w bazie firm i instytucji finansowych. Baza powstała z myślą o użytkownikach portalu kredytGO.pl a jej celem jest ułatwienie odszukania firm i instytucji finansowych. Pomóż innym odnaleźć Twoja firmę i dodaj lub zaktualizuj swoje dane w bazie.

G&G Consulting Sp. z .o.o.


Kaprów 19/13
80-316 Kraków
Firmę G&G Consulting Sp. z o.o. tworzą doświadczeni i ambitni ludzie, wieloletni liderzy działów personalnych oraz konsultanci firm doradczych i rekrutacyjnych. Atutem naszych konsultantów jest praktyka, jaką posiadają ze swojej dotychczasowej pracy zawodowej w firmach o uznanej pozycji na rynku, poparta gruntowną i ustawicznie uzupełnianą wiedzą teoretyczną. O wyjątkowości firmy - oprócz profesjonalistów w niej zatrudnionych - świadczy dwojaka oferta skierowana do: - małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu doradztwa organizacyjnego, prowadzenia księgowości, administracji kadr i płac, - średnich i dużych przedsiębiorstw z zakresu doradztwa finansowego i personalnego, rekrutacji kadr, również executives search. Mając doświadczonych pracowników - konsultantów z różnych dziedzin zarządzania i administracji jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Naszym celem nadrzędnym jest pełna satysfakcja naszych klientów z usług, jakie świadczymy o najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest uzyskanie Certyfikatów wystawionych przez Ministra Gospodarki i Pracy.

G&G Consulting Sp. z o.o, konsultanci firm doradczych, xecutives search, doradztwo finansowe i personalne

  1. Fum28662017-02-20

    Naprawdę? Jeśli to prawda to jestem zachwycony.

    Czytaj podobne:

    Lokalizacja i komfort mieszkalny ma znaczenie dlatego warto wejść na stronę Wrocław mieszkania do wynajęcia i zainteresować się ich ofertą.

    ZonDon